Miejsce, od którego powinieneś zacząć swoją przygodę na forum. Znajdują się tu wszystkie istotne informacje dotyczące funkcjonowania naszego miasteczka. Mamy nadzieje, że ułatwią one Tobie odnalezienie się w Burlington, a także pomogą w procesie tworzenia postaci.

Ogłoszenia administracji

Burlington

Awatar użytkownika

y/o

cm

brak odznak

Post »

ogłoszenie #11

Hej, hej, kochani! W ostatnim czasie było u nas spokojnie, ale to nie oznacza, że jako administracja zdecydowaliśmy się sobie odpuścić. Nic z tych rzeczy! Święta oraz nowy rok są za nami, możemy więc wrócić - pełni nowych pomysłów, sił i chęci.

Po pierwsze - jesteśmy w trakcie forumowych porządków
Na drugi weekend stycznia zaplanowaliśmy nie tylko czystki wśród nieaktywnych graczy, ale również usunięcie z forum wszystkich kont, dla których nigdy nie powstała karta postaci. Dodatkowo staramy się zarchiwizować wszystkie treści, które nie są aktualne. Z waszych profili zniknęły już świąteczne odznaki, w dniu jutrzejszym natomiast pożegnamy jarmark bożonarodzeniowy - nie zapomnijcie zakończyć prowadzonych tam fabuł.

Po drugie - wprowadzamy zmiany w regulaminie
Od samego początku zależało nam na tym, żeby Burlington było forum dla graczy; miejscem, w którym będziecie mogli na luzie oraz bez spin prowadzić swoje fabuły. Od pewnego czasu zastanawialiśmy się więc nad wprowadzeniem pewnych zmian w regulaminie. Dzisiaj przychodzimy do was z konkretnymi informacjami w tym temacie. I tak też:
- od dzisiejszego dnia, aby dane konto było uznane za aktywne, należy napisać minimum jeden fabularnym post w przeciągu jednego, kalendarzowego miesiąca;
- również od dzisiejszego dnia, aby przejąć jeden spośród zajętych wizerunków należy upewnić się, że w poprzednim miesiącu kalendarzowym dany użytkownik nie dodał wymaganego fabularnego posta (nie dotyczy pierwszego posta, na który gracz w dalszym ciągu ma 3 dni od akceptacji);
- od dzisiaj na forum nie będzie funkcjonował temat z nieobecnościami. Uważamy, że nie będzie on już potrzebny. Jednocześnie, jako administracja zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia czasu na post dla wszystkich graczy w okresie świątecznym oraz wakacyjnym;
- od dzisiejszego dnia z regulaminu znikają zapiski dotyczące blokowania kont.
- rezygnujemy z ograniczenia dotyczącego multikont, zastrzegając sobie jednocześnie możliwość odmowy akceptacji kolejnej karty postaci w przypadku użytkownika nagminnie porzucającego swoje konta/zaniedbującego je w widoczny sposób.

Po trzecie - żegnamy się z Esmee i Nigelem, w naszej ekipie witamy Sophie
Niestety, w okresie świątecznym sprawy potoczyły się w taki sposób, że z ekipy forum zdecydowały się odejść zarówno Esmee oraz Nigel, które tymczasowo rezygnują całkowicie ze swojej aktywności. Mamy nadzieje, że w przyszłości obydwie dziewczyny do nas jeszcze powrócą i oczywiście życzymy im dużo dobrego. <3
Na miejsce Esmee oraz Nigela zdecydowaliśmy się przyjąć użytkowniczkę, która jest z nami na forum od początku i chętnie pomoże przy różnych sprawach (zarówno od strony organizacyjnej jak i fabularnej). Jest nią @Sophie Hastings.

Po czwarte - nie opuszczają nas pomysły, nadal chcemy działać
W najbliższym czasie oczekujcie od nas porcji świeżych informacji odnośnie wątku Dlaczego Ona. Na czas świąt (właściwie całego grudnia) zdecydowaliśmy się go wyciszyć. Obecnie, biorąc pod uwagę aktywność użytkowników na forum, nie planujemy wracać z hukiem. Mamy jednak nadzieje, że za jakiś czas będziemy w stanie wspólnymi siłami rozegrać na forum kolejne większe wątki. Na ten moment oczekujcie natomiast styczniowego mini eventu. Święta co prawda się skończyły, ale nie zapominajmy o tym, że zima ma nam do zaoferowania znacznie więcej!

Po piąte - chociaż dopiero styczeń, my już zaczynamy myśleć o lutym oraz...
o zmianie stylu, która nastąpi około połowy lutego lub na początku marca. Na ten moment jest jeszcze zbyt wcześnie, żeby podać w tym przypadku konkretny termin. Ograniczamy się więc do krótkiej informacji o tym, że staramy się ze wszystkim działać.

Besos,
Administracja Burlington :love2:

mów mi

10poziom

999punkty


Burlington

Awatar użytkownika

y/o

cm

brak odznak

Post »

ogłoszenie #12

Hej, hej, kochani!
Wraz z końcem stycznia przychodzimy do was z kilkoma informacjami dotyczącymi obecnego miesiąca, a także garścią nowości na temat tego, co zaplanowaliśmy dla was w lutym.

Najaktywniejsi użytkownicy stycznia
Zdarzają się miesiące, w których liczba aktywnych użytkowników jest duża, zdarzają się również i takie, kiedy jest ich znacznie mniej. W styczniu na swoje nagrody zapracowali @Cayden Sanders oraz @Pearl McGowan. Otrzymują oni 3 punkty fabularne, przydział do grupy Vermonters na cały luty oraz tytuł fabularny Chosen one.

Mistrz Gry w akcji
Wracamy z nowym tłem fabularnym, nowym wpisem w kalendarium związanym z wątkiem Dlaczego Ona, nowymi zadaniami w ramach Chybił Trafił, a także walentynkową zabawą, za którą przewidziano dotychczas niewystępujące na Burlington nagrody.

Nadal pracujemy nad forum
Nowy styl jest wciąż w przygotowaniu, w planach mamy również wprowadzenie kilku innych modyfikacji, które powinny usprawnić poruszanie się po forum, a także - taką przynajmniej mamy nadzieje - zachęcić do aktywnego udzielania się. Jedną z przewidzianych nowości, która dla nikogo z nas nie powinna być czymś obcym, jest system odznaczeń. W ciągu każdego miesiąca możliwe będzie zdobycie określonej liczby odznak, w zamian za wykonanie przygotowanych przez Mistrza Gry zadań.

Besos,
Administracja Burlington :love2:

mów mi

10poziom

999punkty


Burlington

Awatar użytkownika

y/o

cm

brak odznak

Post »

ogłoszenie #13

Kochani! :love2:

Jak już pewnie zauważyliście (a jeśli nie to szybko Ctrl+F5 i udajemy, że tak miało być), mamy na forum nowy wiosenny styl! To nie jest jednak powierzchowna nowość — nowy styl zawiera w sobie wyczekiwane strzałki góra-dół, wyświetlanie avatarów przy ostatnich postach, miejsce na nowy gif profilowy, tryb ciemny i wreszcie… odznaki! Zbieracze łączmy się i kolekcjonujmy unikatowe wyróżnienia profili, które będą przyznawane za różne wydarzenia na forum!

Kiedy kolejna okazja? Już niebawem, w czasie eventu związanego z Dniem Świętego Patryka! Nie zdradzamy zbyt wiele, bo pomysły wskakują nam do głowy równie szybko, jak szybko złości się Irlandczyk, gdy prosisz o Guinessa z pianką.

Jak zapewne część z Was zauważyła, szeregi naszej ekipy opuścił Aiden Sanders, na szczęście pozostaje z nami na forum. My w tym miejscu dziękujemy mu bardzo za pomoc, jakiej nam udzielił.

Na koniec chciałybyśmy zaznaczyć, że wciąż pracujemy nad systemem zajmowania wizerunków (regulamin). Z wynikami naszej burzy mózgów powrócimy już wkrótce!

Besos,
Administracja Burlington :love2:

mów mi

10poziom

999punkty


ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział Organizacyjny”