Miejsce, od którego powinieneś zacząć swoją przygodę na forum. Znajdują się tu wszystkie istotne informacje dotyczące funkcjonowania naszego miasteczka. Mamy nadzieje, że ułatwią one Tobie odnalezienie się w Burlington, a także pomogą w procesie tworzenia postaci.

Rezerwacje

Burlington

Awatar użytkownika

y/o

cm

brak odznak

Post »

Rezerwacje- wizerunków, miejsc pracy i miejsc w rodzinach fabularnych -

Regulamin rezerwacji

1. Z jednego konta można zarezerwować dwa wizerunki (wizerunek podstawowy na 72h i wizerunek dodatkowy na 24h), jedno miejsce pracy oraz jedno miejsce w rodzinie fabularnej.
2. Każda rezerwacja kończy się ostatniego dnia o godzinie 23:59. Oznacza to, że jeśli dokonasz rezerwacji podstawowej w dniu 01/12/2020, to wygaśnie ona w dniu 04/12/2020 o godzinie 23:59.
3. Administracja forum zezwala na jednorazowe przedłużenie rezerwacji podstawowej, maksymalnie o 48h. Wszelkie prośby dotyczące przedłużenia rezerwacji należy kierować na konto Burlington.
4. Rezerwacja dodatkowa może zostać wykorzystana wyłącznie w celu jej późniejszego odebrania z innego konta, dokonania aktywacji postaci nieaktywnej lub na potrzeby zmiany dotychczasowego wizerunku. Czas na zrealizowanie rezerwacji dodatkowej wynosi 24 godziny i należy to zrobić poprzez zacytowanie posta lub złożenie stosownego zamówienia w tym temacie. Po odebraniu, rezerwacja dodatkowa automatycznie zmieni się w rezerwacje podstawową, ważną przez 72h.
5. W celu dokonania zmiany wizerunku postaci lub ponownej aktywacji postaci, wizerunek należy zarezerwować poprzez kod rezerwacji dodatkowej.
6. Administracja zastrzega sobie prawo do nieuznania rezerwacji zawierającej błędy w personaliach, utrudniające prawidłową identyfikacje wizerunku.
7. Wizerunki oraz miejsce pracy mogą zostać zarezerwowane maksymalnie 3 razy pod rząd przez jednego użytkownika. Zarezerwowanie danego wizerunku lub miejsca pracy po raz 4, będzie możliwe dopiero po upływie 10 dni od daty ostatniej rezerwacji.

Kody rezerwacji

Kod: Zaznacz cały

[b]Rezerwacja podstawowa (72h):[/b] wpisz tutaj
[b]Rezerwacja dodatkowa (24h):[/b] wpisz tutaj

Kod: Zaznacz cały

[b]Miejsce pracy:[/b] wpisz tutaj
[b]Stanowisko:[/b] wpisz tutaj

Kod: Zaznacz cały

[b]Nazwisko:[/b] wpisz tutaj
[b]Stopień pokrewieństwa:[/b] syn/córka YXZ, lat X

mów mi

10poziom

999punkty


Burlington

Awatar użytkownika

y/o

cm

brak odznak

Post »

Rezerwacje- wizerunków, miejsc pracy i miejsc w rodzinach fabularnych -

Rezerwacje podstawowe

dd.mm.2021

Rezerwacje dodatkowe

Rezerwacje podstawowe - przedłużone

Rezerwacje miejsc pracy

Rezerwacje miejsc pracy - przedłużone

Rezerwacje miejsc w rodzinach fabularnych

mów mi

10poziom

999punkty


ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział Organizacyjny”