Chybił - Trafił

Burlington

Post autor: Burlington »

Chybił - Trafił

Twoja postać prowadzi zbyt spokojne życie i przydałoby się odrobinę je ubarwić? A może wręcz przeciwnie, ale pomimo tego w dalszym ciągu chcesz dostarczyć jej dodatkowych wrażeń? W końcu im więcej zwrotów akcji, tym... lepiej? Nie czekaj aż Mistrz Gry przyjdzie do Ciebie! Po prostu skorzystaj z opracowanych przez nas, tematycznych, miesięcznych zdarzeń losowych, które znajdują się w tym temacie. Rzuć kostką i sprawdź, co na Ciebie czeka.

Kod rzutu: 1d15
Instrukcja: link

mów mi

Jestem Legendątytuł fabularny

999 pktzebrane punkty

Mistrz Gry

Post autor: Mistrz Gry »

chybił - trafił

Lista aktualnych zadań

1. Data premiery? 2 luty. W roli głównej? Gryzoń zaliczany do rodziny wiewiórkowatych. Pozostałe role? Setki tysięcy Amerykanów, czekających na informacje o tym, jak długo będzie trwała tegoroczna zima. Zadanie kryjące się pod tym numerem, nie polega jednak na czekaniu na to, jaki werdykt zostanie wydany przez świstaka. Zamiast skupimy się na motywie znanym z filmu Dzień Świstaka. A mianowicie - co zrobisz w sytuacji, kiedy drugi dzień lutego nagle... się powtórzy? Przyjdzie Ci przeżyć go od nowa? To tylko deja vu, zwykły przypadek, czy naprawdę ma miejsce coś niezwykłego?

2. Super Bowl Sunday. Wydarzenie, które każdego roku przed ekrany telewizorów przyciąga setki tysięcy, jeśli nie miliony Amerykanów. Również tych, niekoniecznie zainteresowanych samym futbolem. Pierwsza niedziela miesiąca, to w końcu doskonały moment na to, aby spędzić czas w otoczeniu najbliższej rodziny lub przyjaciół. Może warto wziąć to pod uwagę, zaplanować coś z myślą o najbliższych? W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy nadarzy się do tego kolejna okazja.

3. Słyszałeś/aś o Pancake Race? Nie jest to co prawda jedno z wydarzeń, tradycyjnie odbywających się w Stanach Zjednoczonych, ale nie oznacza to, że nie może ono stać się częścią obchodów Pancake Day. Zwłaszcza, że wiąże się z nim niemało dobrej zabawy! Aby wziąć udział w wyścigu, potrzebujesz patelni oraz naleśnika, z którymi w ręku pokonasz odpowiednią trasę, wyznaczoną przez organizatorów. Na mecie na pewno czekać będzie na Ciebie nagroda.

4. Pierwsza sobota lutego, bar Three Needs, a w tle rytmy reggae. Dzień tematyczny, pełen nawiązań do Boba Marleya, a do tego jeszcze drinki za połowę ceny. Brzmi dobrze? Jeśli tak, to może skusisz się na to, aby zamiast siedzieć w domowym zaciszu, wyjść na miasto i trochę zaszaleć? W końcu odrobina zabawy nikomu jeszcze nie zaszkodziła i każdemu może się od czasu do czasu po prostu przydać.

5. Nie minęło dużo czasu od dnia, kiedy w mieście można było usłyszeć o światowym dniu pizzy oraz promocjach, które oferowano w Leonardo's Pizza. Ledwie 3 tygodnie. Całe szczęście, kiedy w grę wchodzi pizza, niewiele osób jest skłonnych powiedzieć, aby było jej zbyt dużo. Zwłaszcza tej dobrej, a taką właśnie oferuje niewielka pizzeria Big Daddy's. Może więc - korzystając ze światowego dnia pizzy, mającego miejsce 9 lutego - zdecydujesz się ją odwiedzić, albo też zamówić z niej jedzenie na wynos? Na pewno nie pożałujesz!

6. Konkurs w jedzeniu pizzy na czas? I niby Ty nie podołasz? Co tam gigant, gdyby tylko istniała taka możliwość, w przypadku tej rywalizacji, pod uwagę byłbyś/byłabyś w stanie wziąć nawet dwie. Zwłaszcza, że do wygrania jest specjalny bon, uprawniający do darmowej pizzy w każdą sobotę, przez najbliższe trzy tygodnie. Gra warta świeczki?

7. Dzień prezydentów, placek wiśniowy, a także pewien konkurs, w którym zdecydowałaś się wziąć udział. Chociaż nie byłaś przekonana do udziału w tym konkursie, może nawet wydawało Ci się, że niekoniecznie masz szanse na cokolwiek więcej, poza oglądaniem skrzywionego wyrazu twarzy wszystkich członków jury... to efekt końcowy zdołał znacząco przerosnąć Twoje oczekiwania. Być może nie było to pierwsze miejsce, ale otrzymana nagroda - rzecz jasna pieniężna - okazała się być wartą włożonej w to wszystko pracy.

8. Jak luty, to również walentynki, tym samym więc... czas najwyższy zaplanować coś dla swojej drugiej połówki. Kwiaty? Czekoladki? Romantyczna kolacja? Na cokolwiek się nie zdecydujesz, jedno jest pewne - nic nie pójdzie tak, jakbyś tego oczekiwał/a. Ale przecież... ten jeden, niekoniecznie udany dzień, wcale nie musi oznaczać końca świata!

9. Niedobrze. Zgubiłeś klucze od swojego mieszkania. Szukałeś ich wszędzie - w kieszeniach, kurtce, samochodzie, nawet w butach - nigdzie ich nie było! Tę noc chyba będziesz musiał spędzić u znajomego... a jutro koniecznie wezwij ślusarza.

10. Każdy czasem musi coś załatwić na poczcie, prawda? Z naręczem listów lub rachunków do opłacenia wszedłeś do United States Postal Service i już kierowałeś się do wolnego okienka, kiedy... nie zauważyłeś świeżo umytej podłogi i wyrżnąłeś jak długi. Może ktoś Ci pomoże wstać i upewni się, że z Twoją kostką wszystko w porządku?

11. Ostatnie dni były naprawdę zakręcone. Na tyle mocno, że cudem tylko udało Ci się nie zgubić własnej głowy. Niby weekend, to ten czas, kiedy możesz wreszcie się zatrzymać, odpocząć, trochę ogarnąć... no ale niestety - nie tym razem. Wychodząc do sklepu po alkohol, na śmierć zapomniałeś o tym, że zostawiłeś odkręconą wodę w łazience. Powodzenia w osuszaniu podłogi.

12. Pamiętasz tę krzyżówkę, której rozwiązanie wysłałeś pod koniec zeszłego tygodnia do redakcji miejscowej gazety? Na ogół się takimi bzdurami nie zajmujesz, ale tym razem Twoje poświęcenie się opłaciło! Wygrałeś bon na zakupy w Hannaford Supermarket o wartości 250 dolarów.

13. To nie było skomplikowane zadanie, to nie była misja niewykonalna. Miałaś tylko usmażyć kilka naleśników, a zamiast tego - przez własną nieostrożność - wywołałaś w kuchni mniejszy lub większy pożar. Znajdująca się obok kuchenki rolka papieru toaletowego zajęła się ogniem, następnie rozprzestrzeniając się na resztę pomieszczenia. Pytanie tylko jak duże okazały się straty?

14. Wszystko zostało idealnie zaplanowane. Wydawałoby się, że zadbałeś o każdy możliwy szczegół... kiedy jednak na samym końcu romantycznej kolacji w restauracji przyszło do uregulowania rachunku, okazało się, że Twoja karta została odrzucona. Niezręczne? Pewnie nawet bardzo. Jak sobie poradzisz w tej sytuacji?

15. To tylko pomyłka, czy może faktycznie zapomniałeś/aś o uregulowaniu ostatniego rachunku za prąd? Tak przynajmniej wynika z informacji, którą uzyskałeś/aś po tym, jak odkrywszy brak prądu (oraz powód tego brali), zdecydowałeś/aś się na wykonanie telefonu do biura obsługi klienta.

@Ava Johnson @Olivia Rhodes @Mae Williams @Tracy Woodridge @Joy Cartwright @Carmen Henderson @Bowie Stevens @Joyce Sanders @Sarah Hardman @Julie Cullen @Elisabeth Cullen @Gwen Parker @Sophie Hastings @Danielle Cullen @Amy Barlow @Aurora McCallister @Vanessa Watson @Chiara Redfield @Liv O'Sullivan @Lydia Byard @Julia Hayworth @Gina Gallagher @Mara Ellsworth @Claire Robbins @Yala Philippakis @Drea Wyatt @Esis Fletcher @Sarah Müller @Angelina Atwood @Riley Grant @Jenna Fletcher @Allison Miller @Willow Jezioranski @Sunny Cullen @Holly Salinger @Lucy Whitford @Cornelia Granger @Josephine Watson @Cindy Morel @Annabelle Rodgers @Bryony Hayworth @Pearl McGowan @Audrey Rouston @Octavia Barnett @Mercedes Johnson @Hope Pelletier @Ella Weasley @Lysandra Cullen @Astrid Laurence @Toni Nichols @Ree Burrows @Riley Coleman @Corinne Ross @Lennon A. Sullivan @Rosalie O'Thorn @India Millstone @Sky Fox @Theodore Miller @Christian Linden @Rafe Odinson @Blake Atwood @Alphonso Kingston @Cooper Hardman @Andrew Hardman @Brian Rodgers @Holden Gallagher @Thomas Winchester @Zeke Warner @Isaac Max Brown @Gabriel Moriarty @James Lockwood @Cayden Sanders @Richard Welsh @John Wright @Ashton Whitford @Everett Hastings @Seth Talbott @Dolph Wanamaker @Hayden Smith @Nemo Delany @Elliott Langley @Jeffrey Bradford @Kieran O'Thorn @Victor Snowdon @Florin Bowden @Ben Fletcher @Deacon Barnett @Mike Coleman @Liam O'Thorn @Thomas Romero @William Watson @Jeremy Pelletier @Rami Salinger @Aiden Sanders @Josh Gold @Levi Wenzel

mów mi

Jestem Legendątytuł fabularny

999 pktzebrane punkty

Blake Atwood

32 y/o191 cm trener hokeja

Awatar użytkownika

hokej

jedyna

miłość?

Downtown

Post autor: Blake Atwood »

1d15