Chybił - Trafił

Burlington

Jestem Legendą• 999 pkt

Post autor: Burlington »

Chybił - Trafił

Twoja postać prowadzi zbyt spokojne życie i przydałoby się odrobinę je ubarwić? A może wręcz przeciwnie, ale pomimo tego w dalszym ciągu chcesz dostarczyć jej dodatkowych wrażeń? W końcu im więcej zwrotów akcji, tym... lepiej? Nie czekaj aż Mistrz Gry przyjdzie do Ciebie! Po prostu skorzystaj z opracowanych przez nas, tematycznych, miesięcznych zdarzeń losowych, które znajdują się w tym temacie. Rzuć kostką i sprawdź, co na Ciebie czeka.

Kod rzutu: 1d15
Instrukcja: link

Regulamin zabawy

1. Każdy użytkownik forum posiadający zaakceptowaną kartą postaci, ma możliwość wzięcia udziału w zabawie dowolną ilość razy w ciągu trwania miesiąca.
2. Czas na rozpoczęcie wątku z wylosowanym zdarzeniem wynosi 2 tygodnie. Po tym czasie wpis w temacie zostanie usunięty, jeśli w jego treści nie pojawi się aktualizacja statusu oraz link prowadzący do rozgrywki. W przypadku usunięcia przez MG niezaktualizowanego wpisu, użytkownikowi nie będą przysługiwały punkty za aktywność fabularną.
3. Za rozegranie wątku z wylosowanym zdarzeniem, użytkownikowi przysługują punkty fabularne (zgodnie z punktacją zamieszczoną w temacie Droga do sławy). Aby wątek został uznany za "rozegrany", uczestniczący w nim gracze powinni mieć napisne minimum po 3 posty każdy w momencie jego zakończenia.

Kod: Zaznacz cały

[b]Imię i nazwisko postaci:[/b]
[b]Status rozgrywki:[/b] nierozpoczęta / trwająca / zakończona
[b]Link do rozgrywki:[/b] [url=link]link[/url]


Burlington

Jestem Legendą• 999 pkt

Post autor: Burlington »

chybił - trafił

Lista aktualnych zadań

1. W drodze do domu złapała Cię ulewa - nie miałeś ze sobą parasolki, dlatego pozostał Ci jedynie sprint prosto pod drzwi mieszkania. Niestety, tuż przed domem zaliczyłeś widowiskowy upadek - chyba potknąłeś się o krawężnik - i... dzięki temu znalazłeś pięćdziesiąt dolców! I przeziębienie też, swoją drogą.

2. Pamiętasz tamten supermarket na rogu ulicy? Ten, do którego zwykle nie chodzisz, bo ekspedientka jest niemiła? Poszedłeś tam. Ekspedientka oskarżyła Cię o kradzież i wezwała policję. A czy miała do tego jakieś podstawy... O tym wiesz tylko Ty.

3. Wielkimi krokami zbliża się Halloween! A co oznacza Halloween? Straszne ozdoby! Montując pomarańczowe lampeczki na dachu swojego domu, spadłeś z drabiny i złamałeś nogę. Wesołego Halloween!

4. W parku znalazłeś portfel wypchany gotówką. Zatrzymasz go, zaniesiesz na policję czy na własną rękę będziesz próbować odnaleźć jego właściciela?

5. Idąc ulicą, natknąłeś się na samotne pudełko stojące obok skrzynki pocztowej. W środku znalazłeś... małego, wystraszonego kociaka. Zatrzymasz go czy oddasz do schroniska? A może wręcz przeciwnie, zignorujesz pudełko i pójdziesz dalej, zostawiając rudego kotka samego sobie?

6. W ostatni weekend wyrwałeś październikową promocję w Simple Roots Brewing - kupiłeś karnet "Kup jeden, spróbuj wszystkich" za pół ceny! Zabierzesz znajomych na degustację kraftowych piw?

7. Podczas ostatniej podróży samochodem złapałeś gumę. Wezwiesz pomoc czy będziesz użalać się nad sobą, dopóki inny kierowca się nad Tobą nie zlituje?

8. Ostatnie spotkanie z przyjacielem było fantastyczne, ale zdecydowanie ubrałeś się zbyt lekko. Czeka Cię weekend pełen lekarstw, herbaty z cytryną i Netflixa. Zaprosisz kogoś na wspólne kurowanie?

9. Oho - niektórzy powinni jeszcze raz zdawać kurs na prawo jazdy. W centrum Burlington zaliczyłeś lekką stłuczkę, przez co spóźniłeś się na zajęcia lub do pracy. No i cały zderzak do wymiany. Powodzenia!

10. Podczas ostatniego meczu drużyny Vermont Lake Monsters udało Ci się złapać piłeczkę, którą jeden z czołowych graczy posłał w Twoją stronę. Gratulacje!

11. Niedobrze. Zgubiłeś klucze od mieszkania. Szukałeś ich wszędzie - w kieszeniach, kurtce, samochodzie, nawet w butach - nigdzie ich nie znalazłeś! Tę noc chyba będziesz musiał spędzić u znajomego... A jutro koniecznie wezwij ślusarza.

12. Hannaford Supermarket zorganizował promocję - kup dwa opakowania lodów Ben & Jerry's w cenie jednego! Szczęśliwie zgarnąłeś ostatnie dwa pudełka, smacznego! Zjesz je sam czy może się z kimś podzielisz?

13. W pobliskim sklepie znalazłeś telefon - zadzwoniłeś na jeden z ostatnio wybieranych numerów i podano Ci adres, na który masz go zwrócić. Okazało się, że telefon był jedynym środkiem komunikacji między weteranem wojennym a jego synem mieszkającym za oceanem. Weteran wręczył Ci dwieście dolarów w pomiętej kopercie, dziękując za zwróconą zgubę. Przyjąłeś ten podarek czy nie?

14. Pamiętasz tę wakacyjną loterię, w której brałeś udział? Nagroda właśnie dotarła! W kolorowej kopercie znalazłeś dwa bilety do Cinema Club at Merrill's Roxy Cinema na "Deszczową piosenkę". Kogo ze sobą zabierzesz?

15. Lubisz zwierzęta, tak? Dlaczego więc zacząłeś uciekać, kiedy przechadzając się w pobliżu farmy Johnsonów spostrzegłeś biegnącą w Twoją stronę krowę? Chyba udało Ci się uciec... pomimo skręconej kostki, którą uszkodziłeś sobie, przeskakując przez płot.

Blake Atwood

Złap mnie, jeśli potrafisz• 29 pkt

31 y/o191 cm trener hokeja

Awatar użytkownika

hokej

jedyna

miłość?

Downtown

Post autor: Blake Atwood »

1d15

Brooklyn McCarthy

Stary, gdzie moja bryka?• 18 pkt

35 y/o170 cm właścicielka browaru

Awatar użytkownika

Call me a sinner, call me a saint

Tell me its over

I'll still love you the same

North End

Post autor: Brooklyn McCarthy »

1d15

Josephine Hartley

Stary, gdzie moja bryka?• 13 pkt

33 y/o176 cm dziennikarka

Awatar użytkownika

chcę biegać za sensacjami

ale jedyną sensacją w moim życiu

jest nieprzypalony obiad

Centennial

Post autor: Josie Hartley »

1d15

Colin Hartley

Stary, gdzie moja bryka?• 14 pkt

19 y/o187 cm Sprzedawca

Awatar użytkownika

niespełniony aktor

i hobbistyczny hokeista,

co nie ma czasu na romanse

Centennial

Post autor: Colin Hartley »

1d15

Bellamy Wilson

Stary, gdzie moja bryka?• 25 pkt

36 y/o190 cm właściciel rancza/weterynarz

Awatar użytkownika

I'm self-destructive

And self-important

And I'm anxious

Outside

Post autor: Bellamy Wilson »

1d15

Betty Wilson

Stary, gdzie moja bryka?• 15 pkt

18 y/o165 cm uczennica, łyżwiarka figurowa

Awatar użytkownika

opieka nad bąbelkami

wolna

Outside

Post autor: Betty Wilson »

1d15

Elise Blanchard

Stary, gdzie moja bryka?• 12 pkt

36 y/o178 cm pediatra

Awatar użytkownika

lekarz pediatra

wychowująca dwójkę dzieci

i próbująca zapomnieć o Dalienie

South End

Post autor: Elise Blanchard »

1d15

Sawyer Bradford

Praktykant• 13 pkt

36 y/o189 cm właściciel szkoły narciarskiej

Awatar użytkownika

If I know what love is

it is because of you

South End

Post autor: Sawyer Bradford »

d15
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrz Gry”