Zasady działania Mistrza Gry

Burlington

Post autor: Burlington »

zasady działania Mistrza Gry

Pomimo tego, że Burlington jest forum typu second life, mającym zapewnić graczom przede wszystkim luźną, przyjemną rozgrywkę, to jednocześnie nie zalicza się ono do tworów pozbawionych udziału Mistrza Gry. Z tego też względu, w tym miejscu chcielibyśmy krótko przedstawić formy "zabawy", jakich możecie się z naszej strony spodziewać oraz inne, powiązane z nimi kwestie.

Tło miesięczne
Tło miesięczne, tło fabularne - coś, czego prawdopodobnie nie trzeba nikomu przedstawiać. Ubrany w wybraną przez twórców formę, tekst mający za zadanie przekazać najważniejsze informacje na temat tego, co w danym miesiącu fabularnie ma miejsce w miasteczku.

Chybił - Trafił
Luźna zabawa o charakterze cyklicznym. Wraz z każdym kolejnym miesiącem, na forum będzie pojawiać się lista tematycznych zadań, spośród których możliwe jest wylosowanie przy pomocy kostki tego, które będzie dotyczyło Twojej postaci. Tylko i wyłącznie od szczęścia zależy to, czy w związku z tymi zadaniami spotka Ciebie coś dobrego, czy może jednak... niekoniecznie.

Zdarzenia losowe
Lubisz niespodzianki? Jeśli tak, to dobrze się składa... jeśli nie? No cóż, mamy nadzieje, że mimo wszystko dasz radę się w tym odnaleźć i będziesz się dobrze bawić. Zdarzenia losowe na Burlington, to forma ingerencji w Wasze fabuły ze strony Mistrza Gry, realizowana poprzez specjalne wpisy w kartach postaci. Bez obaw, nie grozi wam w tym przypadku nic bardziej skomplikowanego, a rozgrywanie fabuł związanych ze zdarzeniami nie jest obowiązkowe (choć może się wiązać z pewnymi profitami).

Eventy, lokacje tematyczne i konkursy
Forum pozbawione eventów i konkursów? To zdecydowanie nie nasza bajka! Za bardzo lubimy je planować i ubarwiać tym samym życia waszych postaci. Zależnie od miesiąca, proponowane przez nas dodatkowe formy zabawy, przyjmą formę eventu (z narracją lub bez narracji MG), lokacji tematycznych lub konkursów. Za każde z nich będą oczywiście przyznawane nagrody.

Droga do sławy
Na samym końcu chcielibyśmy napisać kilka słów o tym, co tygryski lubią najbardziej. Droga do sławy, jak zdecydowaliśmy się określić tą zabawę, to projekt poziomów fabularnych, które każdy użytkownik forum będzie mógł zdobywać dzięki swojej aktywności. Zależnie od tego, na jakim etapie znajduje się Twoja postać, odpowiednia informacja jest widoczna pod jej imieniem i nazwiskiem - w widoku profilu oraz w widoku tematu.

mów mi

Jestem Legendątytuł fabularny

999 pktzebrane punkty


Wróć do „Mistrz Gry”