Dlaczego ona?

Mistrz Gry

Jestem Legendą• 999 pkt

Post autor: Mistrz Gry »

Dlaczego ona?wątek fabularny

Kochani! :love:

We wrześniowej zapowiedzi forum Burlington, pisaliśmy o tym, że nie zabraknie tutaj aktywnego Mistrza Gry. Sami bardzo sobie cenimy jego obecność i liczymy na to, że wy również macie w tym temacie podobne odczucia. Zwłaszcza, że pomimo dwóch zabaw przygotowanych przez nas z okazji halloween, w październiku chcemy zaskoczyć was czymś jeszcze - chcemy zorganizować na forum coś naprawdę ekstra.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że przedwczesne zdradzenie tego, czego dokładnie będzie dotyczył zaplanowany przez nas wątek, może pozbawić was przynajmniej części związanej z nim frajdy, na dobry początek ograniczymy się do wyjaśnienia jedynie kilku, najbardziej podstawowych kwestii:

1. Wątek, czego zapewne część z was zdążyła się już domyśleć, będzie miał charakter kryminalny.
2. Nie przewidujemy uśmiercania postaci aktywnych na forum, nie wykluczamy jednak, że nie spotka ich coś bardziej hard (przy uwzględnieniu treści waszych zgłoszeń oraz ograniczeń nałożonych w KP na MG).
3. Wątek, zgodnie z naszymi wstępnymi założeniami, potrwa aż do połowy lub nawet końca stycznia, a dołączyć do niego będzie można najpóźniej w połowie grudnia.

ZAINTERESOWANI? W TAKIM RAZIE ZAPRASZAMY DO ZGŁASZANIA SIĘ W TYM TEMACIE ORAZ DO WYBRANIA JEDNEJ Z PONIŻSZYCH RÓL!

Z racji na charakter zabawy, chcielibyśmy zachęcić wszystkich do obrania jednej z kilku ról:

Świadek - w trakcie trwania wątku fabularnego, przynajmniej raz otrzymasz od Mistrza Gry informacje dotyczące sprawy, albo mogące być z nią powiązanymi. Tylko od Ciebie zależy, co z nimi zrobisz i jak to wpłynie na śledztwo.

Bliski ofiary - Twoja postać będzie znajomym lub krewnym jednej z ofiar, której dotyczy sprawa. Od Mistrza Gry otrzymasz związane z tym zadania oraz zdarzenia. Możesz być w stanie udzielić na fabule informacji, które będą mieć większy lub mniejszy wpływ na śledztwo.

Bliski podejrzanego - nieistotne, czy ta osoba rzeczywiście popełniła przestępstwo. Policja ją podejrzewa, a Ty... posiadasz na jej temat dodatkowe informacje. Możecie być rodziną, możecie się znać z pracy, albo po prostu mieszkać po sąsiedzku. Jeśli się zgłosisz, otrzymasz od Mistrza Gry informacje, które będziesz mógł wykorzystać na fabule.

Podejrzany - jeśli zgłosisz się do tej roli, my najprawdopodobniej znajdziemy odpowiedni powód ku temu, żeby właśnie Twoją postacią zainteresowała się policja. Na dłuższą metę nic Tobie nie grozi... ale przy odrobinie szczęścia na pewno możesz liczyć na kilka fabularnych zawirowań i dramacików. Nie będziesz się nudzić!

Ofiara - rola przeznaczona dla graczy odgrywających postaci kobiet, najlepiej w wieku maksymalnie 25 lat. Nie gwarantujemy, że waszą postać rzeczywiście coś spotka, ale spośród zgłoszonych osób postaramy się wybrać użytkownika, którego będzie czekać prawdziwa jazda bez trzymanki. Bez obaw. Postaci nie grozi śmierć, ani trwały uszczerbek na zdrowiu... chyba, że sam wyrazisz tym zainteresowanie. :>

Kod: Zaznacz cały

[b]Imię i nazwisko postaci:[/b] 
[b]Wybrana rola:[/b] świadek / bliski ofiary / bliski podejrzanego / podejrzany / ofiara
[b]Dodatkowe informacje:[/b] chcesz się z nami czymś podzielić?

@Ava Johnson @Neva McMillan @Lila Warner @Aden Halsberg @Theresa Salinger @Katya Bauer @Lizzy Callaghan @Avalon Atwood @Joy Cartwright @Honey Lanaghan @Maxine Griffin-Reyes @Cecilia Atwood @Ophelia Atwood @Lindsay Hayworth @Liv Pearson @Becky Hawkins @Maureen Westwood @Joyce Sanders @Frankie Bradford @Harper Davis @Charly Fletcher @Gwen Parker @Mia Gardner @Sophie Hastings @Virginia Walker @Moira Brown @Lourdes Howland @Marina Carvajal @Pandora McMillan @Vanessa Johnson @Indy Hamilton @Persephone Blanchard @Julia Hayworth @Sia Gallagher @Charlie Fairbairn @Mara Ellsworth @Noli Sandersen @Celia Finsbury @Aurora Pelletier-Wilson @Avery McCarthy-Hamilton @Riley Grant @Brooklyn McCarthy @Siri Winfrey @Deborah Finsbury @Jenna Wheeler @Aspen Westby @Katelyn Warner @Allison Miller @Amy Barlow @Elene Cohen @Joanna Sevier @Elise Blanchard @Audrey Rouston @Clara Bradford @Josephine Watson @Cassie Atwood @Vera Alarcon @Joselyn Phillips @Nora Blanchard @Maya Kirby @Bryony Hayworth @Dylan Patterson @Layla Woods @Octavia Barnett @Hailee Salinger @Josie Hartley @Hope Pelletier @Enigma Howland @Marianne Reeves @Audrey Bradford @Hannah Winchester @Adrianne Baginsky @Frances Reynolds @Laura Atwood @Megan Bundy @Evelynn Bennett @Colette Rose Jones @Corinne Ross @Minnie Ralston @Winnie Carballo @Theodore Miller @Darren Caldwell @Andrew Ferreiro @Roderick Faringham @Sawyer Bradford @Calypso Shelburne @Jake Russel @Christopher Patterson @Blake Atwood @Clayton Hensley @Jasper Hansen @Raphael Atwood @Bellamy Wilson @Willy Skjeggestad @Holden Gallagher @Colin Hartley @Oliver Hollow @Marcus Clinton @Tyler Hill @Ezra Sinclair @Danny Johnson @Nicholas Salinger @James Lockwood @Cayden Sanders @Blaise Summerwood @Mickey Coleman @Carrington Atwood @Sean Wheeler @Phoenix Lambert & @Felix Lambert @Ryan Hayes @Desmond Garcia Ruiz @Cameron Sanders @Elliot Woods @Caine Hamilton @Romeo Johnson @Nathaniel Johnson @Matthew Bradford @Anthony Davis @Nemo Delany @Charles Morgan @Frank Holsworth @Raymond Barrett
@Elliott Langley @Jeffrey Bradford @Nate Turner @Felipe Jones @Curtis Cline @Jackson Torres @Malik Murray @Kenny Barnett @Peter Barnett @Jon Delon @Troy Hover @Evan Webster @Sandy Hampton @Newton McMillan @Adam Hayworth @Frederic Kennedy @Rami Salinger @Aiden Sanders @Miles Kirby @Dalien Ellis @Valentin Lebedev @Arthur Bennett

Kenny Barnett

Praktykant• 0 pkt

33 y/o188 cm detektyw na chorobowym

Awatar użytkownika

who needs a heart

when a heart can be broken

Centennial

Post autor: Kenny Barnett »

Imię i nazwisko postaci: Kenny Barnett
Wybrana rola: świadek
Dodatkowe informacje: hulaj dusza, piekła nie ma, tylko mi go nie zabijajcie :lel:

Cece Atwood

Złap mnie, jeśli potrafisz• 29 pkt

25 y/o170 cm pielęgniarka

Awatar użytkownika

I close my eyes

Only for a moment,

And the moment's gone

Centennial

Post autor: Cecilia Atwood »

Imię i nazwisko postaci: Cecilia Atwood
Wybrana rola: świadek / ofiara
Dodatkowe informacje: co tam będzie bardziej pasowało, niepotrzebne skreślić

Elene Cohen

Praktykant• 0 pkt

21 y/o171 cm łyżwiarka, studentka

Awatar użytkownika

robi piruety na lodzie, uczy się

nie myśląc o uczuciach

bo podobają się jej starsi mężczyżn

North End

Post autor: Elene Cohen »

Imię i nazwisko postaci: Elene Cohen
Wybrana rola: ofiara
Dodatkowe informacje: hulaj dusza piekła nie ma oprócz śmierci ofc. ^^

Raphael Atwood

Złap mnie, jeśli potrafisz• 29 pkt

35 y/o184 cm komendant straży pożarnej

Awatar użytkownika

Firefighters save hearts and homes.

How can one love

the light and live in darkness?

Downtown

Post autor: Raphael Atwood »

Imię i nazwisko postaci: Raphael Atwood
Wybrana rola: bliski podejrzanego / świadek
Dodatkowe informacje: niech się dzieje co chce.

Theodore Miller

Praktykant• 0 pkt

32 y/o180 cm prawnik

Awatar użytkownika

bezrobotny prawnik

ODDAWAJ PSA, ALLISON

córkę ewentualnie też...

South End

Post autor: Theodore Miller »

Imię i nazwisko postaci: Theodore Miller
Wybrana rola: bliski ofiary / podejrzany
Dodatkowe informacje: Skoro póki co rodziny na forum nie ma, to można z nimi robić, co się chce, nie... :roll:

Layla Woods

Praktykant• 0 pkt

16 y/o163 cm uczennica

Post autor: Layla Woods »

Imię i nazwisko postaci: Layla Woods
Wybrana rola: ofiara
Dodatkowe informacje: chcesz się z nami czymś podzielić? Jestem samolubem i się nie dzielę :x

Audrey Bradford

Stary, gdzie moja bryka?• 15 pkt

28 y/o165 cm asystent menadżera pensjonatu

Awatar użytkownika

pomaga mamie w pensjonacie

Jake był jej kolonijnym mężem

i nie chciał dać rozwodu

South End

Post autor: Audrey Bradford »

Imię i nazwisko postaci: Audrey Bradford
Wybrana rola: świadek / bliski ofiary
Dodatkowe informacje: możecie mi ją poturbować i wszystko, lubię dramki, tylko mi jej nie zabijajcie, ok?

Frederic Ulric Charles Kennedy

Praktykant• 9 pkt

26 y/o188 cm Tatuażysta

Awatar użytkownika

z sercem na dłoni

miałem dumnie stać na warcie ale

ta skamielina raniła mi tylko palce

Downtown

Post autor: Frederic Kennedy »

Imię i nazwisko postaci: Frederic Kennedy
Wybrana rola: podejrzany
Dodatkowe informacje:
Kiedy widzisz mnie z kieliszkiem w ręce, to nie podchodź, będziesz moja nawet jeśli nie chcesz.

Clara Bradford

Praktykant• 0 pkt

31 y/o170 cm chirurg urazowy

Awatar użytkownika

urazy to jej specjalność

Jej facet sporo przeszedł

Dlatego nikomu nie mówi o ciąży

Centennial

Post autor: Clara Bradford »

Imię i nazwisko postaci: Clara Bradford
Wybrana rola: bliski ofiary
Dodatkowe informacje: hulaj dusza