Halloween

Mistrz Gry

Jestem Legendą• 999 pkt

Post autor: Mistrz Gry »

Halloweenuwaga, event!

Kochani! :love:

Wielkimi krokami zbliża się Halloween, w związku z czym już dzisiaj chcielibyśmy zaprosić was do udziału w dwóch zabawach, które zostały przygotowane przez naszego dzielnego Mistrza Gry. Tradycyjnie, dla najaktywniejszych postaci przewidziane zostały nagrody - tj. przypisanie do specjalnej grupy na okres jednego miesiąca (wraz z wybranym dla niej kolorem nicku) oraz specjalna nazwa fabularnego poziomu, która będzie widoczna w waszych profilach.


* * *

Would you like to play a game? - halloween, to nie tylko imprezy pełne przebierańców oraz wieczorne spacery od drzwi do drzwi z hasłem cukierek albo psikus na ustach. Inną, obecnie wcale nie mniej popularną formą uczczenia tego święta, jest udział w tematycznym maratonie filmowym. Nie tylko w ten jeden, konkretny dzień, ale coraz częściej również podczas tygodnia go poprzedzającego, kina mają do zaoferowania naprawdę sporo różnych pozycji filmowych. Maratony pełne kinowej klasyki, produkcji nowszych, starszych, mniej znanych. Dla każdego coś dobrego. My z naszej strony biletów do kina wam zapewnić niestety nie możemy, ale zamiast tego przez kilka najbliższych dni postaramy się o to, żebyście odświeżyli swoją pamięć, zapoznali się z tym, czego jeszcze nie znacie i znaleźli dla siebie kolejne inspiracje do - z całą pewnością świetnych - postów. To co? Gotowi zawalczyć o punkty i uwzględnić w swoich grach kolejne filmy oraz seriale, których tytuły przez najbliższe dni będą publikowane z konta Mistrza Gry?
Po więcej informacji zapraszamy do tego tematu.

The Haunting of Hill House - co prawda tym, co chcielibyśmy wam zaserwować, wbrew tytułowi nie będzie nawiedzony dom, a już na pewno nie taki, który znajdywałby się na wzgórzu, ale mamy nadzieje, że pomimo tego nikt z was nie będzie narzekać na nudę. Druga spośród z zabaw przygotowanych przez Mistrza Gry, to coś skierowanego do tych z was, którzy nie obawiają się odrobiny... ryzyka. I doskonale zdają sobie sprawę z tego, że to właśnie tym odważnym, na sam koniec dane jest picie szampana.
Uwaga! Ze względu na charakter przygotowanych zadań, przewidujemy przy każdym z nich limit do 5 graczy. Po więcej informacji zapraszamy do tego tematu.

Zablokowany

Wróć do „Mistrz Gry”