@burlington_free_press

Mistrz Gry

Awatar użytkownika

y/o

cm

brak odznak

Post »

@burlington_free_press
Mieszkańcy Burlington!
Pojawił się kolejny list, prawdopodobnie powiązany ze sprawą morderstw mających miejsce w naszym mieście. Jego treść sprawia, że wszystkim nam włosy stanęły dęba - wynika z niej, że morderca upatrzył sobie kolejną ofiarę. Policja otrzymała wszystkie stosowne informacje, ale nie wiadomo, czy zdoła zdążyć na czas! Dlatego też, jeśli wiecie o kim mowa (albo posiadacie jakieś podejrzenia), bezzwłocznie przekażcie informacje właściwym organom.
Wszelka pomoc zostanie odpowiednio nagrodzona.

* * *
Samotności nie rozumie żaden z was, siedzących z rodziną, czy przyjaciółmi! Pozerzy!
Amanci za dziesięć dolarów, którzy nie rozumieją znaczenia prawdziwej miłości.
Miałaś wiedzieć, że ja jestem inny! Przecież połączyło nas coś zupełnie wyjątkowego!
Ale mijają tygodnie, a z nami nic się nie zmienia. Znam twoje imię, znam twój adres.
Nie znam jednak przyczyny, dlaczego wciąż mijamy się, zamiast kroczyć obok siebie.
Te myśli przychodzą nocami, gdy nie mogę spać, a ludzie drżą, że chodzę wolny i nie
Hamuje się przed niczym! Ale boje się! Boje się, że właśnie tego dnia się nie pojawisz.
A jesteś moja i dobrze o tym wiesz! Widziałem to w twoich oczach, wtedy w kinie.

Możesz siedzieć daleko ode mnie, ale twoje oczy już kilka razy spotkały się z moimi.
Oczy tak piękne, że chce być ostatnią rzeczą jaką zobaczą, zanim je zamkniesz.
Raz na zawsze. Kiedyś zostaniesz sama, a wtedy tuż obok pojawię się ja. A ty?
Elokwencja, nigdy nie była moją mocną stroną. Zabije cię, bo tak właśnie trzeba.
Liczę, że to przeczytasz! Chcę, żebyś wiedziała, że o Tobie myślę. Każdego dnia.
odpowiedz udostępnij
Kochani! Ten, kolejny już list publikowany w ramach BVT, zawiera informacje, dzięki którym wasza postać może stać się częścią śledztwa. Znajdź wskazówki, zbierz informacje na temat kolejnej ofiary (zerknij w jej kartę postaci), wyślij je na konto Mistrza Gry wg wzoru zamieszczonego w tym temacie i zyskaj w ramach nagrody punkty fabularne.
Liczymy na was! :love:

@Ava Johnson @Olivia Rhodes @Mae Williams @Tracy Woodridge @Joy Cartwright @Carmen Henderson @Joyce Sanders @Sarah Hardman @Julie Cullen @Elisabeth Cullen @Gwen Parker @Sophie Hastings @Danielle Cullen @Amy Barlow @Aurora McCallister @Vanessa Watson @Chiara Redfield @Liv O'Sullivan @Lydia Byard @Julia Hayworth @Claire Robbins @Drea Wyatt @Sarah Müller @Angelina Atwood @Riley Grant @Jenna Fletcher @Allison Miller @Willow Jezioranski @Sunny Cullen @Holly Salinger @Lucy Whitford @Cornelia Granger @Josephine Watson @Cindy Morel @Annabelle Rodgers @Bryony Hayworth @Pearl McGowan @Audrey Rouston @Octavia Barnett @Mercedes Johnson @Hope Pelletier @Lysandra Cullen @Astrid Laurence @Toni Nichols @Ree Burrows @Riley Coleman @Corinne Ross @Rosalie O'Thorn @India Millstone @Sky Fox @Theodore Miller @Christian Linden @Rafe Odinson @Blake Atwood @Alphonso Kingston @Cooper Hardman @Andrew Hardman @Brian Rodgers @Holden Gallagher @Thomas Winchester @Zeke Warner @Isaac Max Brown @Gabriel Moriarty @James Lockwood @Cayden Sanders @Richard Welsh @John Wright @Ashton Whitford @Everett Hastings @Dolph Wanamaker @Nemo Delany @Elliott Langley @Jeffrey Bradford @Kieran O'Thorn @Victor Snowdon @Florin Bowden @Ben Fletcher @Deacon Barnett @Mike Coleman @Liam O'Thorn @Thomas Romero @William Watson @Jeremy Pelletier @Aiden Sanders @Levi Wenzel@Deimos Lambrakis @Aleks Lambrakis @Nicolette Harris @Callie Carter @Simon Wheeler @Lousie Whitford @Luke Houghton

mów mi

10poziom

999punkty

Mistrz Gry

Awatar użytkownika

y/o

cm

brak odznak

Post »

@burlington_free_press
Budzące się do nowego, zielonego cyklu życia, okolice Burlington zapierają zawsze dech w piersiach. To nie tylko pierwsze kwiaty wysuwające się z poruszonej roztopami ziemi. To również nowa nadzieja — na zmiany w życiu, na awans, na miłość. Ciepłe, słoneczne promienie, wyciągnęły z domów nawet tych, którzy zwyczajnie kryją się pod kocem i za książką. Wystawiają oni ufnie twarz do słońca, mrużą oczy.
To były długie i mroźne miesiące, które napawały nas grozą. I ta groza nadal trwa, ale wiemy, że życie również trwa dalej i musimy postarać się o to, żeby udało nam się doprowadzić do zmian w naszym mieście. Dlatego warto pamiętać, że drugiego marca odbędzie się Dzień Otwarty w Miejskim Ratuszu, gdzie wszyscy będą mogli wyrazić swoje zdanie na temat spraw bieżących oraz zgłosić projekty do budżetu obywatelskiego.
Nie zapomnijmy też o święcie patrona Irlandii — świętego Patryka — które tradycyjnie już odbędzie się w parku koło ratusza. W programie przewidziano pokaz oraz naukę tańca Irlandzkiego, degustacje irlandzkiego masła i serów, a także występ zespołu Murphy’s. Przyda nam się nieco koloru w życiu — a zielony to kolor nadziei - dlatego zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich norm bezpieczeństwa.
Tegoroczna wiosna, to także powracająca kontrowersyjna kwestia tego, czy w mieście powinno powstać muzeum Teda Bundy’ego. Zwolennicy tego pomysłu przekonują, że w ostatnim czasie niezwykle popularne stały się wszelkiego rodzaju podcasty kryminalne, a fani historii true-crime, przyjeżdżają z najdalszych zakątków kraju, żeby zobaczyć miejsce urodzenia jednego z najsłynniejszych morderców w amerykańskiej historii.
Wybudowanie takiego przybytku mogłoby przynieść miastu nowe fundusze — nie tylko samemu muzeum, ale hotelarstwu i gastronomii. Przeciwnicy twierdzą jednak, że akurat Ted Bundy nie należy do tych mieszkańców, którymi powinniśmy się chwalić. Był przecież mordercą, którego czyny rozbijały rodziny, a przecież empatia w dzisiejszych czasach to coś, czym szczególnie powinniśmy się wykazać w związku z ostatnimi wydarzeniami. Kolejny zabójca, którego łączy coś z naszym miastem. Czy naprawdę chcemy, aby to właśnie seryjni mordercy stali się znakiem rozpoznawczym Burlington?
Abstrahując jednak od tego co powinniśmy, a co nie, jedno jest pewne — dla Burlington nadeszła kolejna wiosna. Niedługo stoki ośrodka Stowe zmienią się w długie, zielone łąki pokryte kwiatami, na straganach dostaniemy nowalijki, a śpiew ptaków będzie naszym budzikiem. Korzystajmy z tych ciepłych dni, poświęćmy czas na odwiedzenie starych znajomych, zapoznajmy się z nowymi. Korzystajmy z pogody, zanim nadejdą upały.
W tym miesiącu nie będzie żadnej puenty — pamiętajmy jedynie, że
Burlington to nasz dom, a każdy z nas jest jego integralną częścią!

Autor: Simon Collins
odpowiedz udostępnij
@Olivia Rhodes @Effie O'Thorn @Mae Williams @Tracy Woodridge @Joy Cartwright @Carmen Henderson @Lupe Martinez @Joyce Sanders @Sarah Hardman @Julie Cullen @Elisabeth Cullen @Hope Pelletier @Gwen Parker @Callie Carter @Sophie Hastings @Danielle Cullen @Amy Barlow @Aurora McCallister @Vanessa Watson @Chiara Redfield @Liv O'Sullivan @Lydia Byard @Julia Hayworth @Claire Robbins @Drea Wyatt @Esis Fletcher @Sarah Müller @Riley Grant @Jenna Fletcher @Ava Johnson @Allison Miller @Willow Jezioranski @Lysandra Cullen @Sunny Cullen @Holly Salinger @Lucy Whitford @Cornelia Granger @Josephine Watson @Lousie Whitford @Hattie Boyce-Clarke @Cindy Morel @Annabelle Rodgers @Bryony Hayworth @Pearl McGowan @Audrey Rouston @Octavia Barnett @Mercedes Johnson @Ella Weasley @Nicolette Harris @Laura Wayland @Astrid Laurence @Toni Nichols @Ree Burrows @Tanya Cryan @Riley Coleman @Corinne Ross @Rosalie O'Thorn @India Millstone @Hunter Sinclair @Sky Fox @Theodore Miller @Christian Linden @Deckard Reid @Calvin Hedworth @Rafe Odinson @Blake Atwood @Alphonso Kingston @Cooper Hardman @Andrew Hardman @Brian Rodgers @Holden Gallagher @Thomas Winchester @Zeke Warner @Deimos Lambrakis @Isaac Max Brown @Gabriel Moriarty @James Lockwood @Cayden Sanders @Richard Welsh @Douglas Throndsen @Gabriel Hughes @John Wright @Richard Parker @Ashton Whiteford @Micah Dante @Luke Houghton @Everett Hastings @Seth Talbott @Dolph Wanamaker @Elliott Langley @Nemo Delany @Jeffrey Bradford @Klaus Weasley @Kieran O'Thorn @Victor Snowdon @Aleks Lambrakis @Florin Bowden @Gareth Thomason @Ben Fletcher @Deacon Barnett @Mike Coleman @Liam O'Thorn @Thomas Romero @William Watson @Jeremy Pelletier @Timothee Cryan @Aiden Sanders @Simon Wheeler @Josh Gold @Jeremiah Bradford @Levi Wenzel

mów mi

10poziom

999punkty

Mistrz Gry

Awatar użytkownika

y/o

cm

brak odznak

Post »

@burlington_free_press
Dzieje się

2 marca
Otwarte spotkanie w ratuszu - wszystkich chętnych do wyrażenia swojego zdania na temat aktualnie rządzących miastem, zgłaszania pomysłów do budżetu obywatelskiego oraz przedstawienia spraw, które powinny zostać poruszone przez radę miejską, zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu oraz do wypowiadania się pod niniejszym postem.

17 marca
Dzień świętego Patryka - coroczne wydarzenie, gdzie piwo i whiskey leje się niczym deszcz z irlandzkiego nieba. Koncerty, picie Guinessa na czas, nauka i pokazy tańca irlandzkiego, a także degustacja najlepszych specjałów prosto z zielonej wyspy. To wszystko w czasie trwania naszego festynu. Wpadnijcie koniecznie!

20 marca
Pierwszy dzień wiosny - pora zostawić za sobą mroźne i ciemne dni, żeby rozpocząć przygotowania do Wielkanocy. Świętujcie z nami równonoc wiosenną i zorganizujecie pierwszego, tegorocznego grilla. Albo wpadnijcie na ten miejski, który organizuje Burmistrz miasta Burlington.
odpowiedz udostępnij
@Olivia Rhodes @Effie O'Thorn @Mae Williams @Tracy Woodridge @Joy Cartwright @Carmen Henderson @Lupe Martinez @Joyce Sanders @Sarah Hardman @Julie Cullen @Elisabeth Cullen @Hope Pelletier @Gwen Parker @Callie Carter @Sophie Hastings @Danielle Cullen @Amy Barlow @Aurora McCallister @Vanessa Watson @Chiara Redfield @Liv O'Sullivan @Lydia Byard @Julia Hayworth @Claire Robbins @Drea Wyatt @Esis Fletcher @Sarah Müller @Riley Grant @Jenna Fletcher @Ava Johnson @Allison Miller @Willow Jezioranski @Lysandra Cullen @Sunny Cullen @Holly Salinger @Lucy Whitford @Cornelia Granger @Josephine Watson @Lousie Whitford @Hattie Boyce-Clarke @Cindy Morel @Annabelle Rodgers @Bryony Hayworth @Pearl McGowan @Audrey Rouston @Octavia Barnett @Mercedes Johnson @Ella Weasley @Nicolette Harris @Laura Wayland @Astrid Laurence @Toni Nichols @Ree Burrows @Tanya Cryan @Riley Coleman @Corinne Ross @Rosalie O'Thorn @India Millstone @Hunter Sinclair @Sky Fox @Theodore Miller @Christian Linden @Deckard Reid @Calvin Hedworth @Rafe Odinson @Blake Atwood @Alphonso Kingston @Cooper Hardman @Andrew Hardman @Brian Rodgers @Holden Gallagher @Thomas Winchester @Zeke Warner @Deimos Lambrakis @Isaac Max Brown @Gabriel Moriarty @James Lockwood @Cayden Sanders @Richard Welsh @Douglas Throndsen @Gabriel Hughes @John Wright @Richard Parker @Ashton Whiteford @Micah Dante @Luke Houghton @Everett Hastings @Seth Talbott @Dolph Wanamaker @Elliott Langley @Nemo Delany @Jeffrey Bradford @Klaus Weasley @Kieran O'Thorn @Victor Snowdon @Aleks Lambrakis @Florin Bowden @Gareth Thomason @Ben Fletcher @Deacon Barnett @Mike Coleman @Liam O'Thorn @Thomas Romero @William Watson @Jeremy Pelletier @Timothee Cryan @Aiden Sanders @Simon Wheeler @Josh Gold @Jeremiah Bradford @Levi Wenzel

mów mi

10poziom

999punkty

Mistrz Gry

Awatar użytkownika

y/o

cm

brak odznak

Post »

@burlington_free_press
Nadeszła pełnia wiosny, a wraz z nią Wielkanoc. Poszukiwanie jajek, czasem ich malowanie, wypatrywanie wielkanocnego Królika. Atmosfera nagle zrobiła się dziwnie lekka, a ludzi zaczęła opuszczać zmarzlina niepokoju — zupełnie, jakby nie bali się już mordercy, który terroryzował nasze miasto.
Trudno się dziwić, w ostatnich tygodniach zapadła cisza, która najwyraźniej nie zwiastuje burzy. Oczywiście, być może są to tylko moje pobożne życzenia, ale jednak nie wiem, czy za cenę wiecznego spokoju, nie chciałbym, żeby ten morderca po prostu opuścił nasze miasto już na zawsze. Wiem, że sprawiedliwość jest ważna, ale jednak nie zwróci życia tym młodym dziewczynom, które już odeszły, ale być może pomoże ocalić kolejne ludzkie życia…
I tak jak czujemy się związani z powracającym Chrystusem, tak powinna wstąpić w nas nowa nadzieja, że nasze dni jeszcze będą pełne spokoju i wyczekiwania.
Muszę przyznać, że sam nie wiedziałem, jak bardzo dała mi się we znaki tegoroczna zima. Tradycyjnie już miałem w postanowieniach noworocznych, że zapiszę się na siłownię i po początkowym boomie, nie byłem tam już od walentynek. A jednak, wraz z coraz cieplejszą pogodą i świadomością, że muszę popracować nad swoim plażowym ciałem, coraz częściej myślę, że powinienem zadbać o siebie. Wiadomo, że okres świąt nie ułatwia tego zadania, ale jednak zaraz po Wielkiej Nocy, można wreszcie odejść od stołu, poluzować spodnie i pójść na długi spacer. Jestem smakoszem, jak niektórzy z was wiedzą, dlatego przypadający na kwiecień początek ramadanu jednocześnie fascynował mnie i trochę przerażał. Z jednej strony obawiam się, że mnie samemu zabrakłoby silnej woli, żebym mógł wytrzymać od świtu do zmierzchu bez jedzenia, a czasem i bez picia, o ile się nie mylę. A potem, gdy tylko zniknie słońce za horyzontem ucztować z całą wielką rodziną. Ja nawet nie jestem pewien, czy lubię tylu ludzi, żeby móc z nimi hucznie obchodzić takie uroczystości.
Ale może to i lepiej? Pamiętam zawsze jakim stresującym wydarzeniem było dla mnie pójście do pracy ojca lub mamy, gdy wypadał akurat ten dzień w roku. Już wtedy ledwo tolerowałem obecność innych dzieciaków w biurze. Każdy rodzic prężył się i puszył, jakby nie liczyły się wyniki i rezultaty w pracy, a to, w jakiej kolejności plemniki dotarły do komórki jajowej.
Na szczęście nie mam dzieci, a to z kilku powodów, które wymienione zostały w tym artykule. A więc podsumowując: posiadanie dzieci i wychowanie ich w Burlington wiązałoby się z pewnością z: ciągłą obawą, że napadnie je morderca — to raz. Dwa — ganiałbym teraz po sklepach z kostiumami, żeby wypożyczyć strój królika, a potem ukrywać pisanki w krzakach. Zakładając, że nie byłbym katolikiem, to w trzy — w czasie ramadanu musiałbyś jeść tylko w nocy ze znajomymi i rodziną, zdecydowanie za dużą na moje mieszkanie i po ostatnie — musiałbym je ciągnąć ze sobą do pracy raz w roku, tylko po to, żebym mógł pokazać, że chociaż do prawa jazdy nauczania, czy chociażby przewożenia palet należy mieć jakieś zdolności, to do powołania na świat nowego człowieka, nie trzeba mieć żadnego pozwolenia.
Zabezpieczajcie się więc moi drodzy czytelnicy! I pamiętajcie słowa Chandlera:
Obrazek
Autor: Simon Collins
odpowiedz udostępnij
@Olivia Rhodes @Effie O'Thorn @Mae Williams @Tracy Woodridge @Joy Cartwright @Carmen Henderson @Lupe Martinez @Joyce Sanders @Sarah Hardman @Julie Cullen @Elisabeth Cullen @Hope Pelletier @Gwen Parker @Callie Carter @Sophie Hastings @Danielle Cullen @Amy Barlow @Aurora McCallister @Vanessa Watson @Chiara Redfield @Liv O'Sullivan @Lydia Byard @Julia Hayworth @Claire Robbins @Drea Wyatt @Esis Fletcher @Sarah Müller @Riley Grant @Jenna Fletcher @Ava Johnson @Allison Miller @Willow Jezioranski @Lysandra Cullen @Sunny Cullen @Holly Salinger @Lucy Whitford @Cornelia Granger @Josephine Watson @Lousie Whitford @Hattie Boyce-Clarke @Cindy Morel @Annabelle Rodgers @Bryony Hayworth @Pearl McGowan @Audrey Rouston @Octavia Barnett @Mercedes Johnson @Ella Weasley @Nicolette Harris @Laura Wayland @Astrid Laurence @Toni Nichols @Ree Burrows @Tanya Cryan @Riley Coleman @Corinne Ross @Rosalie O'Thorn @India Millstone @Hunter Sinclair @Sky Fox @Theodore Miller @Christian Linden @Deckard Reid @Calvin Hedworth @Rafe Odinson @Blake Atwood @Alphonso Kingston @Cooper Hardman @Andrew Hardman @Brian Rodgers @Holden Gallagher @Thomas Winchester @Zeke Warner @Deimos Lambrakis @Isaac Max Brown @Gabriel Moriarty @James Lockwood @Cayden Sanders @Richard Welsh @Douglas Throndsen @Gabriel Hughes @John Wright @Richard Parker @Ashton Whiteford @Micah Dante @Luke Houghton @Everett Hastings @Seth Talbott @Dolph Wanamaker @Elliott Langley @Nemo Delany @Jeffrey Bradford @Klaus Weasley @Kieran O'Thorn @Victor Snowdon @Aleks Lambrakis @Florin Bowden @Gareth Thomason @Ben Fletcher @Deacon Barnett @Mike Coleman @Liam O'Thorn @Thomas Romero @William Watson @Jeremy Pelletier @Timothee Cryan @Aiden Sanders @Simon Wheeler @Josh Gold @Jeremiah Bradford @Levi Wenzel @Douglas Throndsen @Kitty Holmes
@Lucas Schwartzman @Lu Palmer @Annie Smith @Connor Prescott @Peter Hardy @Peter Hardstone @Jason Hartwell @Cosmo Doherty

mów mi

10poziom

999punkty

ODPOWIEDZ

Wróć do „BVT”