Callie

Callie Carter

kelnerka, sekretarka

Awatar użytkownika

22 y/o

170 cm

I'm scared to get close.

I hate being alone.

can you feel my heart?

Downtown

brak odznak

Post »

Callie Carterluty

1. Callie Carter& Aurora McCallister - czytelnia w bibliotece, pijalnia soków
Callie pojawia się na cotygodniowym spotkaniu AA/AN, gdy nieoczekiwanie prowadzący przedstawia nowego uczestnika. Dziewczyna nie wygląda na zadowoloną, gdy okazuje się że Aurora ma zostać jej mentorką. Kobiety wybierają się dosłownie na chwilę do pijalni soków, jednak ostatecznie Callie wyjaśnia krótko Aurorze, że zaszła pomyłka i opuszcza lokal.
please forgive me I've got demons in my head
2. Callie Carter & Victor Snowdon - bilard w Three Needs
Niewinna gra w bilard przeobraża się w rywalizację pomiędzy tygodniowymi obiadami i obietnicą pozowania a miesięcznym czynszem, kosztowną kolacją w restauracji i nocą w znanym hotelu. Lecz wieczór pełen zabawy, radości, alkoholu, dogryzek i podtekstów zmienia się w nieprzyjemne starcie, gdy Callie zostaje nieświadomie odepchnięta przez Victora. Mężczyzna daje ujście swoim wszystkim negatywnym emocjom nie szczędząc blondynce wielu przykrych słów, co ostatecznie załamuje dziewczynę. Jednak większość wydarzeń zostaje przez nią zapominania pod wpływem ilości spożytego alkoholu.
I just wanna feel something, I just wanna feel
3. Callie Carter & Vicotor Snowdon - bar w Three Needs, pokój Callie
Snowdon pojawia się w barze, żeby przeprosić Callie za swoje zachowanie podczas ich ostatniego spotkania. Dziewczyna nie pamięta całej sytuacji i decyduje, że chce żeby tak zostało. Proponuje mężczyźnie maraton filmowy w swoim mieszkaniu.
you’ve intertwining your soul with somebody else
Po przyjściu do mieszkania dziewczyna zamawia pizze i przygotowuje seans. Rozmawiają o różnych drobnostkach, gdy blondynka dowiaduje się, że Victor stracił swojego czworonożnego przyjaciela. Ich seans przerwa współlokator i jego jednonocna wybranka. Callie spiera się z wspominanym mężczyzną. Ostatecznie Victor porusza temat jej wygranej w postaci opłaty za mieszkanie i kolacji, na którą dziewczyna zgadza się. Chwilę później nieświadomie zdradzając swoją bardziej marzycielską stronę.
acted all alright, had no need to fight, tonight
4. Callie Carter & Gabriel Hughes - mieszkanie Callie & Gabriela
Callie po powrocie do domu zauważa brak jej jedzenie i z awanturą udaje się do Gabriela. Z pozoru niewinna sprzeczka przechodzi na o wiele poważniejsze tory i inne tematy. Gabe narusza jej przestrzeń prywatną, a ona w odwecie atakuje go szklanką. Po wielu bolesnych słowach, Callie zamyka się w sobie i ostatecznie ucieka do swojej sypialni, pozostawiając kilka niezamkniętych tematów.
no return, we'll crash and burn
5. Callie Carter & Victor Snowdon - kolacja w Harrison’s Restaurant
Callie i Victor wyglądają niesamowicie, a kolacja zapowiada się naprawdę bajkowo. Dziewczyna chcąc przygłuszyć tlące się w niej emocje ponownie zaczyna z nim flirtować. Reszta wieczoru toczy się wokół gry prawda i wyzwanie, która zamienia się w ciągłe opowieści o życiu prywatnym, o którym w innych okolicznościach nigdy by nie porozmawiali. Otwierają się przed sobą w naprawdę ciężkich dla siebie kwestiach. Całość kończy się wyzwaniem Victora do tańca, którego ten się podejmuje. Podczas tańca blondynka całuje Victora, zaraz po tym przepraszając za to posunięcie. Zgadzają się zapomnieć o tej krótkiej chwili i decydują się na powrót, który zostaje zakłócony przez incydent z sarną.
that little kiss you stole, it held my heart and soul

niemów mi

3poziom

63punkty


Callie Carter

kelnerka, sekretarka

Awatar użytkownika

22 y/o

170 cm

I'm scared to get close.

I hate being alone.

can you feel my heart?

Downtown

brak odznak

Post »

Callie Cartermarzec

1. Callie Carter & Gabriel Hudges - mieszkanie Callie & Gabriela
Carter wraca po kolacji z Victorem i topi swoje emocje w alkoholu. Dołącza do jej Gabriel, z którym wymienia kilka zdań na temat ich ostatniej kłótni i widocznego podobieństwa. Blondynka chcąc zdenerwować mężczyznę zamyka się w jego pokoju i robi mały przegląd. Gdy w końcu wpuszcza bruneta do środka jasno określa czego od niego oczekuje, co rozpoczyna serie namiętnych pocałunków, która kończy się ich zbliżeniem. Po wszystkim Callie nie wraca do swojego pokoju tylko przyjmuje jego propozycję i postanawia zostać. Niespodziewanie ich rozmowa schodzi na naprawdę trudne dla blondynki tematy. Ostatecznie blondynka zostaje z Gabrielem na noc, po jego propozycji. Ucieka dopiero nad ranem, przepełniona niepokojem i niepewnością po wydarzeniach poprzedniego wieczoru.
I feel so untouched, and I want you so much
2. Callie Carter & Victor Snowdon - dom Victora
Callie odwiedza Victora wieczorem, zgodnie z jego zaproszeniem. Po krótkiej wymianie zdań i złośliwości udają się na górę, do jego sypialni. Mężczyzna proponuję wspólne rozluźnienie w postaci palenia, na co dziewczyna przystaje. Dzieli się z nim szczegółową opowieścią o swoim wypadku samochodowym. Dziewczyna przeżywa przez chwilę fazę rozweselenia i nieco napastuje Victora, ale w końcu wycofuje się i całkowicie zmienia nastawienie. Obydwojgu weszło trochę zbyt mocno, co dla Callie kończy się prysznicem w ubraniach. A Victor pod wpływem piosenki bierze dziewczynę do krótkiego tańca. Jest cudownie do chwili, gdy utwór mija, a mężczyzna wycofuje się. Blondynka zupełnie nie radzi sobie z napływem kolejnych emocji i nie zwalcza potrzeby ponownego przylgnięcia do Victora. Ostatecznie rozchodzą się do innych pokoi, a Callie ucieka nad ranem pozostawiając słodką niespodziankę i krótki liścik.
I see you, you see me, how pleasant this feeling
3. Callie Carter & Victor Snowdon - kawiarnia Red Onion Cafe
Bardzo krótkie i przypadkowe spotkanie Callie i Victora w kawiarni. Dziewczyna orientuje się, że jeszcze nie przepracowała swoich uczuć do mężczyzny w momencie, gdy dowiaduje się o jego spotkaniu z Hailey. Próbuje udawać, że wszystko jest w najlepszym porządku między nimi, a ona sama będzie wspierać jego nową relację. Krótko wspomina o swoim weekendowym wyjeździe z pracy i zbiera się przed pojawieniem się brunetki.
we always walked a very thin line, you didn't even hear me out
4. Callie Carter & Victor Snowdon - sala kinowa w Merrill's Roxy Cinema
Callie odpowiada twierdząco na nagłą propozycję wyjścia ze Snowdonem do kina. Nie rozważa, po co i dlaczego, po prostu udaje się do niego. Ostatecznie lądują na filmie, który okazuje się niezbyt trafnym wyborem. Carter postanawia ratować sytuację i wyprowadza Victora z sali, zrzucając winę na badziewny film. Postanawia go rozchmurzyć, a gdy ostatecznie jej się udaje wynika z tego krótka, światopoglądowa rozmowa. Callie porusza też bardziej osobisty temat dla Victora, ale niestety nie mają czasu na kontynuowanie tej rozmowy. Gdy udają się do wyjścia to wpadają na Hailey. Po krótkiej wymianie zdań, Carter pozostawia ich dwójkę po czym w całkowitej rozsypce kieruje się wprost do swojego mieszkania.
cause I'll be waiting here, another week or month or year, if you're lonely
5. Callie Carter & Victor Snowdon - lodowisko, samochód Victora
Przez większość ich spotkania Carter stara się zachowywać jak należy, koncentrując się na nauce Victora podstaw poruszania się na łyżwach. Małym kroczkami, ale przesuwają się do przodu. Po czasie dziewczyna dowiaduje się, że strach Snowdona nie jest zupełnie bezpodstawny. Z kolei ona zalicza kilka upadków, nie przejmując się nimi w ogóle. Callie czerpie niesamowitą przyjemność z każdej ich wspólnej chwili, w której mogli jeździć trzymając się za dłonie. Do momentu gdy ponownie dopada ją smutna rzeczywistość, chociaż nie daje tego po sobie zupełnie poznać. Ostatecznie kierują się do wyjścia chwilę wcześniej, a Victor nie uznając jej sprzeciwu zabiera Callie do swojego samochodu w celu poważniejszej rozmowy.
you caused my heart to bleed and you still owe me a reason, cause I can't figure out why

Rozmowa, do której niemalże Victor ją przymusza, ostatecznie wprowadza oczyszczoną atmosferę. Nie obywa się bez wyrzucenia sobie żalów i przeprosiń. Lecz Callie potrzebowała pokazać jak źle poczuła się w sytuacji z Hailey, a Victor wyraził swoją skruchę, co także przyniosło mu ulgę. Przebiegli jeszcze szybko przez temat jej weekendowego wyjazdu i kształtu jej obecnej relacji z Gabrielem. Ostatecznie dochodząc do tego, czym obecnie w ogóle ją. Na pewno nie zwykłymi kumplami, bo wtedy ich znajomości nie towarzyszyłyby czasem tak skrajne emocje... postanęli na przyjaźni. Uznając, że to właśnie to, czego oboje teraz potrzebują i w czym najlepiej będą potrafili się odnaleźć.
save me from myself, don't let me drown
6. Callie Carter & Jeremiah Bradford - alejka w parku
trwa
you look like a movie, you sound like a song, my god, this reminds me of when we were young
7. Callie Carter & Victor Snowdon - impreza "studencka" w Montpellier
Impreza rozgrywa się po około trzech tygodniach od ich rozmowy w samochodzie Victora.
Ja pierdole - krótkie, rzeczowe podsumowanie wszystkiego co się wydarzyło tego wieczoru. Pierw toczyła się prawdziwa walka o utrzymanie ich relacji we właściwych dla nich ryzach... Pomimo zbliżenia po grze w beer-ponga, gdy Victor mógł pierwszy raz poczuć ją tak blisko na sobie. Ucieczki Callie w ramiona kolegi Mike'a, gdy zobaczyła jak przeszłość w postaci Josslyn dobija się do Snowdona. I wspólnej gry w palenie, w której blondynka pierw próbowała ignorować bliskość przyjaciela, a zaraz potem inicjując jeszcze większą, tylko po to by znowu uciec. Następnie mało przyjemna sytuacja z Michaelem, z której została wybawiona przez Victora. A ten ponownie otoczył ją swoim wsparciem i ramieniem, gdy tego potrzebowała. Dalej, powrót do zabawy i próba zapomnienia o tym wszystkim, co miało miejsce na piętrze. Zupełnie nieudana, gdy Victor pojawia się obok. Coś co powinno być tańcem, ale w jej głowie już wcale nie było. Ponowna ucieczka na górę i próba skończenia tej nocy, póki jeszcze było to możliwe.
Nie, kurwa nie. Snowdon przychodzi, co powoduje pierw krzyki i awanturę, a potem skutkuje pojawieniem się żalu, a dalej... nieoczekiwanej bliskości. Nic nie ma najmniejszego sensu, ale to nie ma dla niej znaczenia. Po prostu się temu... jemu poddaje. Napięcie, zbliżenie, przyjemność, ucieczka. I ponownie powinna pojawić się pauza, zamknięcie wątku.
Ale kurwa po co, dajmy sobie więcej, by odczuwać jeszcze większy ból. Seria słów i wyznań pod prysznicem, która nie powinna mieć miejsca. I oboje tak dobrze o tym wiedzą, że decydują się zamknąć to wszystko w ramach jednego wieczoru, gdy wszystko będzie lepsze, a jutro będzie normalnie, po prostu dobrze. I tak spędzają go razem, w pełni, biorąc od siebie wszystko co mają sobie do zaoferowania, każdy możliwy kontakt, dotyk, czułość, pocałunek i słowa za którymi idą nawet swego rodzaju zobowiązania...
Koniec, pieprzona rzeczywistość wraca. Callie czuła ciężar na swoim barkach i obowiązek by naprowadzić wszystko na dawne tory. Jednak to nie okazało się takie łatwe. Początkowy żartobliwy ton zmienia się zaraz w chłodną obojętność, gdy tylko okazuje się że Snowdon o wiele lepiej odnajduje się w tej sytuacji niż ona. Carter trwa w niej póki nie zostaje wepchnięta w rozpalający ją gniew spowodowany niby niewinną rozmową Matta i Victora. Nie potrafi się w tym odnaleźć, a przecież powinna. Nie raz zbierała się bez większych problemów po przygodnym seksie. Nic dla niej wyjątkowego, lecz tym razem nie radziła sobie z tym zupełnie...
believe when I say that you'll know once you taste it

niemów mi

3poziom

63punkty


Callie Carter

kelnerka, sekretarka

Awatar użytkownika

22 y/o

170 cm

I'm scared to get close.

I hate being alone.

can you feel my heart?

Downtown

brak odznak

Post »

Callie Carterkwiecień

1. Callie Carter& Sky Fox - palarnia w Rasputin's
Fabularnie rozgrywa dzieje się przed imprezą Callie i Victora w Montpellier.
trwa
2. Callie Carter & Victor Snowdon - dom Victora
trwa
it's like an avalanche, I feel myself go under

niemów mi

3poziom

63punkty


ODPOWIEDZ

Wróć do „Kalendarze”