Forum
Największa część miasta, dzieląca się na New North End i Old North End. Pełna zieleni oraz uliczek wypełnionych po brzegi licznymi domami jednorodzinnymi. Biegnąca wzdłuż całej dzielnicy North Avenue, to jedna z najdłuższych ulic całego Burlington.
Awatar użytkownika
Downtown, jak można się domyślić za sprawą nazwy, stanowi serce Burlington. To tutaj znajdziesz modne bary, kluby, restauracje, sklepy. W tej okolicy życie zdaje się biec znacznie szybciej, a każdy człowiek dokądś zmierzać.
Awatar użytkownika
Downtown Basen by Gwen Parker
Centennial Woods to okolica, której nazwa zaczerpnięta została od tutejszego lasu - miejsca, które odwiedzić powinien każdy spośród mieszkańców Burlington. Zlokalizowana blisko centrum, jest domem dla ludzi o wysokim statusie materialnym, a także miejscowego uniwersytetu.
Awatar użytkownika
Centennial Mostek by Jeffrey Downey
South End, to okolica dość zróżnicowana. W północnej części przypomina centrum, na wschodzie jest domem miejscowego country club oraz bogatych mieszkańców Burlington, natomiast w jej południowej części znaleźć można kilka zakładów pracy oraz sklepy o większej powierzchni.
Awatar użytkownika
Burlington, to miasto położone w pięknej okolicy. Jezioro Champlain oraz bliskość Gór Zielonych, każdego roku przyciągają turystów, płacących za to, co mieszkańcy tego regionu mają na wyciągnięcie ręki. Może warto poświęcić jeden weekend, wyjechać za miasto, odetchnąć czystym powietrzem?
Awatar użytkownika
Okolice Wygląd by Burlington